Alphastudio Compact

Susanne Visholm / Marketing Specialist, Wareco

Nasi klienci potrzebują dobrej jakości zdjęć produktowych, dzięki rozwiązaniom Orbitvu, bez problemu możemy im je dostarczać. Dawniej, zrobienie packshotu zajmowało nam około 20 minut, z Orbitvu w 3-5 minut uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia z usuniętym tłem.

Alphashot 360 + Alphashot XL

Bontex, Esimple, Local Archeologists / Pompeii Archaeological Park

Zobacz, jak automatyzacja zdjęć Orbitvu i oprogramowanie Esimple Smart Capture umożliwiły cyfryzację ponad 5000 artefaktów w zaledwie 3 miesiące przy pracy jedynie 2 osób w Parku Archeologicznym Pompeje (wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) we Włoszech!

Alphatable + Alphashot XL + Alphastudio XXL

Kent Fleming / Dyrektor ds. Usług Medialnych w PureRED

Orbitvu pozwoliło nam sprawniej reagować, szybciej działać i robić o wiele więcej zdjęć w ciągu dnia niż kiedykolwiek wcześniej.

Fashion Studio

Carrie Kerns, E. Foreman, K. Hare, A. Mays, C. D. Philips / Carrafina Private Label

Kochamy pracę z Orbitvu Fashion Studio. Zapewnia spójne oświetlenie przez cały dzień i zaoszczędziło nam sporo czasu i energii. Z Fashion Studio nasza sesja jest trzy razy szybsza (w porównaniu do tradycyjnej). W trakcie dwudniowej sesji zrobiliśmy ponad 4000 zdjęć i nakręciliśmy ponad 70 filmów – nigdy wcześniej się nam to nie udało.

Alphastudio XXL

Henrik Stenstrom / Partner w Lampan

Na stronie internetowej Lampan mamy około 8000 różnych rodzajów lamp. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest dla nas posiadanie własnych treści, zarówno tekstowych, jak i wizualnych. Rozwiązania Orbitvu pomagają nam tworzyć treść, dzięki którym możemy dać naszym klientom lepsze doświadczenie produktów online.

Alphashot Micro + Alphashot XL + Alphastudio XXL

Sara / Fotograf i Operator Kamery Wideo w CLX Europe

W mojej pracy najważniejsze jest, aby fotografować przy użyciu doskonałych narzędzi, które zapewniają pełną kontrolę nad światłem i dają możliwość odtworzenia tych samych ustawień dla każdego produktu. Orbitvu doskonale się do tego nadaje, zarówno jeżeli chodzi o fotografię jak i wideo.

Alphashot Micro

Remigijus Širmenis, Kamilė / Założyciel i Operator w Veriame.lt

Odkąd mamy Orbitvu, robimy zdjęcia wysokiej jakości – z białym tłem, ładnie wycięte, z realistycznymi kolorami. Ten produkt znacznie ułatwił nam życie, a nasi klienci mogą być zadowoleni ze świetnych zdjęć.

Alphashot Micro

Darshini Kishore Jain / Szefowa Marketingu Online i Projektantka w M U Jewellers

Alphashot Micro pomaga nam uzyskać wysokiej jakości obrazy. Dzięki temu urządzeniu możemy tworzyć kreatywne zdjęcia do naszego regularnego użytku, do naszych mediów społecznościowych, czy na nasze plakaty i banery. Zdecydowanie polecam Orbitvu Alphashot (Micro) moim kolegom i koleżankom jubilerom.

Alphashot XL + Alphastudio XXL + Fashion Studio

Jason McClain / Wiceprezes ds. Marketingu w RefrigiWear

W ostatnich latach używaliśmy kilku produktów Orbitvu: Alphashota XL, Alphastudio XXL oraz Fashion Studio. Te urządzenia zdecydowanie przyspieszyły czas realizacji naszych sesji zdjęciowych.

Alphashot XL

Pete Shultis / Operations Manager w S Ambani Group

Orbitvu zmieniło nasze postrzeganie fotografii produktowej. Zdecydowanie zwiększyło naszą wydajność oraz pobudziło kreatywne podejście do naszych produktów. Nie sądziłem, że będziemy mogli używać rozwiązania tak zautomatyzowanego i tak wydajnego, które poradzi sobie z naszym stylem projektowania graficznego i marketingiem.

Alphastudio XXL

Frederic Cisneros / Zawodowy Fotograf

Technologia Orbitvu uwolniła mój czas. Dzięki niej mogę w większym stopniu skupić się na kreatywnym aspekcie mojej pracy, zamiast na technicznym.

Alphastudio XXL

Jake Glimco / Marketing Manager w Phoenix Leather Goods

Alphastudio XXL pozwolił nam wykonać znacznie więcej zdjęć naszych produktów w zdecydowanie krótszym czasie. To bardzo ważne, bo staramy się tworzyć coraz więcej produktów marki własnej i chcemy, by prezentowały się możliwie najlepiej.

Alphastudio XXL

Edmundas Valionis i Martinas Lisovskis / Dyrektor + Fotograf w Pakuotės centras i PCfoto

To idealne rozwiązanie dla naszej firmy. Obsługa jest łatwa, a interfejs naprawdę zrozumiały. Dla mnie, jako fotografa, najwygodniejszą rzeczą w Orbitvu jest możliwość oddzielnego kontrolowania zdjęcia, IQ mask i cieni – wszystko dzieje się w tym samym oprogramowaniu.

Alphadesk

Michael Monos / Dyrektor i Założyciel, Newrome Press

Proces sprzedaży, zdalna instalacja i szkolenie z obsługi oprogramowania utwierdziły nas w przekonaniu, że Orbitvu to rozwiązanie wszystkich naszych problemów związanych z obrazowaniem i absolutnie je pokochaliśmy.

Alphashot 360

Eva Arrazola / Marketing manager, Zacaris.com

Alphashot zdecydowanie zwiększył naszą efektywność. Udało się to osiągnąć dzięki znacznie szybszemu procesowi produkcji i wgrywania zdjęć produktowych. Obecnie możemy wprowadzać do sklepu ponad 3000 produktów miesięcznie. Zdecydowaliśmy się na Alphashota ze względu na wcześniejsze problemy z opóźnieniami i wysokie koszty zdjęć produktowych.

Alphashot XL

Alena Brazdilova / Copywriter & Product Coordinator, Bata

W branży modowej fotografia jest bardzo ważna. To zdjęcia sprzedają produkt. Zdecydowaliśmy się na zakup Alphashota ze względu na jego funkcje. Dzięki niemu nie musimy na przykład ręcznie ustawiać oświetlenia. Alphashot zdecydowanie poprawi efektywność naszej pracy.

Alphashot 360

Beatriz Sanchez / Communication Manager, Joma

Jednym z naszych głównych celów przy zakupie Alphashota było zwiększenie sprzedaży online. Dzięki rozwiązaniom Orbitvu wykonujemy swoją pracę sprawniej. Alphashot przyspiesza nasze prace fotograficzne i edycję zdjęć.

Alphashot 360

Ewelina Kotlinska / ROSSMANN

Alphashot zmienił nasz dotychczasowy styl pracy. Pomaga nam zarówno w integracji różnych kanałów komunikacji produktowej, jak również w standaryzowaniu zdjęć produktów znajdujących się w naszej bardzo szerokiej ofercie. Obsługa Alphashota jest prosta, a automatyczne wycinanie tła znacząco przyspieszyło naszą pracę.

Alphashot XL Pro

Roxanne Williams / Director Network Operations, Fortessa Inc.

Przez lata tworzenie obrazów naszych produktów zajmowało od 15 do 45 minut dla każdego produktu. Dzięki Alphashot XL Pro udało nam się zaoszczędzić setki godzin edycji, co pozwoliło  przeznaczyć więcej czasu na pracę nad innymi projektami. Niedawno zaktualizowaliśmy nasz zawierający ponad 500 stron katalog. Nie moglibyśmy zrobić tego w tak krótkim czasie bez użycia Alphashot XL Pro.

Alphashot 360

Agata Plesinska / Marketing Manager, Happy Gifts Europe

Kupiliśmy urządzenie Alphashot, aby wykonywać przestrzenne prezentacje produktów. Obecnie jest to podstawowe narzędzie pracy, nie tylko działu marketingu. Stale wykorzystuje go produkcja, dział kontroli jakości, projektowy, a nawet dział sprzedaży. Komunikacja stała się efektywna. Pracujemy dużo szybciej, a stały koszt fotografa zniknął z budżetu marketingowego.

Zaufały nam firmy na całym świecie

Zapytaj o ofertę!

Chcesz wiedzieć więcej?