Alphastudio XXL

Henrik Stenstrom / Partner w Lampan

Na stronie internetowej Lampan mamy około 8 000 różnych rodzajów lamp. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest dla nas posiadanie własnych treści, zarówno tekstowych, jak i wizualnych. Rozwiązania Orbitvu pomagają nam tworzyć treść, dzięki którym możemy dać naszym klientom lepsze doświadczenie produktów online.

Alphashot Micro + Alphashot XL + Alphastudio XXL

Sara / Fotograf i Operator Kamery Wideo w CLX Europe

W mojej pracy najważniejsze jest, aby fotografować przy użyciu doskonałych narzędzi, które zapewniają pełną kontrolę nad światłem i dają możliwość odtworzenia tych samych ustawień dla każdego produktu. Orbitvu doskonale się do tego nadaje, zarówno jeżeli chodzi o fotografię jak i wideo.

Alphastudio Compact

Susanne Visholm / Marketing Specialist, Wareco

Nasi klienci potrzebują dobrej jakości zdjęć produktowych, dzięki rozwiązaniom Orbitvu, bez problemu możemy im je dostarczać. Dawniej, zrobienie packshotu zajmowało nam około 20 minut, z Orbitvu w 3-5 minut uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia z usuniętym tłem.

Alphashot XL

Eva Arrazola / Marketing manager, Zacaris.com

Alphashot zdecydowanie zwiększył naszą efektywność. Udało się to osiągnąć dzięki znacznie szybszemu procesowi produkcji i wgrywania zdjęć produktowych. Obecnie możemy wprowadzać do sklepu ponad 3000 produktów miesięcznie. Zdecydowaliśmy się na Alphashota ze względu na wcześniejsze problemy z opóźnieniami i wysokie koszty zdjęć produktowych.

Alphashot XL

Alena Brazdilova / Copywriter & Product Coordinator, Bata

W branży modowej fotografia jest bardzo ważna. To zdjęcia sprzedają produkt. Zdecydowaliśmy się na zakup Alphashota ze względu na jego funkcje. Dzięki niemu nie musimy na przykład ręcznie ustawiać oświetlenia. Alphashot zdecydowanie poprawi efektywność naszej pracy.

Alphashot 360

Beatriz Sanchez / Communication Manager, Joma

Jednym z naszych głównych celów przy zakupie Alphashota było zwiększenie sprzedaży online. Dzięki rozwiązaniom Orbitvu wykonujemy swoją pracę sprawniej. Alphashot przyspiesza nasze prace fotograficzne i edycję zdjęć.

Alphashot 360

Ewelina Kotlinska / ROSSMANN

Alphashot zmienił nasz dotychczasowy styl pracy. Pomaga nam zarówno w integracji różnych kanałów komunikacji produktowej, jak również w standaryzowaniu zdjęć produktów znajdujących się w naszej bardzo szerokiej ofercie. Obsługa Alphashota jest prosta, a automatyczne wycinanie tła znacząco przyspieszyło naszą pracę.

Alphashot XL Pro

Roxanne Williams / Director Network Operations, Fortessa Inc.

Przez lata tworzenie obrazów naszych produktów zajmowało od 15 do 45 minut dla każdego produktu. Dzięki Alphashot XL Pro udało nam się zaoszczędzić setki godzin edycji, co pozwoliło  przeznaczyć więcej czasu na pracę nad innymi projektami. Niedawno zaktualizowaliśmy nasz zawierający ponad 500 stron katalog. Nie moglibyśmy zrobić tego w tak krótkim czasie bez użycia Alphashot XL Pro.

Alphashot 360

Agata Plesinska / Marketing Manager, Happy Gifts Europe

Kupiliśmy urządzenie Alphashot, aby wykonywać przestrzenne prezentacje produktów. Obecnie jest to podstawowe narzędzie pracy, nie tylko działu marketingu. Stale wykorzystuje go produkcja, dział kontroli jakości, projektowy, a nawet dział sprzedaży. Komunikacja stała się efektywna. Pracujemy dużo szybciej, a stały koszt fotografa zniknął z budżetu marketingowego.

Zaufały nam firmy na całym świecie

Zapytaj o ofertę!

Chcesz wiedzieć więcej?