Odkryj ekosystem oprogramowania Orbitvu

Oprogramowanie Orbitvu zostało stworzone z myślą o łatwiejszej produkcji i publikacji treści, związanych z produktem. Od stacji roboczej, do przechwytywania obrazu, aż po stronę produktu w sklepie internetowym. Funkcje wycinania tła automatyzują pracochłonne procesy i umożliwia integrację z zewnętrznymi narzędziami. Skorzystaj z prezentacji demo i dowiedz się, jak tworzyć zdjęcia na białym tle.

Odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby związane z produkcją contentu

ekosystem oprogramowania orbitvu
oprogramowanie do fotografii produktowej
Orbitvu Station - oprogramowanie do fotografii produktowej

Orbitvu Station 

Orbitvu Station jest sercem naszego oprogramowania. Aplikacja do usuwania tła pozwala, bez wysiłku, tworzyć spójną zawartość - w tym serie packshotów, prezentacje produktów 360°/3D i filmy. Orbitvu Station można łatwo zintegrować z oprogramowaniem innych firm, takim jak PIM, DAM i oprogramowanie Workflow.

Orbitvu SUN Cloud - oprogramowanie do fotografii produktów

Orbitvu SUN Cloud 

Usługa w chmurze pomaga w pełni wykorzystać Twój content. Twórz interaktywne produkty, publikuj je niemal natychmiast w sklepach internetowych i prezentuj widoki 360° na dowolnym urządzeniu. Chcesz więcej? Zarządzaj użytkownikami i mierz ich wydajność, aby lepiej zoptymalizować swoje procesy.

Wtyczki e-commerce od Orbitvu

Wtyczki e-commerce od Orbitvu

Automatyczne łączenie obrazu i produktu umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie treści w sklepie internetowym. Wtyczki dla e-commerce od Orbitvu są dostępne dla najpopularniejszych platform - w tym Shopify, Magento, PrestaShop. WooCommerce i Shopware.

Masz pytania?

Mamy odpowiedzi. Napisz do nas wiadomość - wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zapytaj o ofertę!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane