Partnerstwo

Orbitvu od ponad dekady rewolucjonizuje rynek automatyzacji fotografii. Zostań naszym partnerem i zmieniaj z nami oblicze fotografii produktowej.

9500
ponadfirm

Tysiące firm wybrało rozwiązania Orbitvu dla swojego biznesu

50
ponadrynków

Jesteśmy obecni na ponad pięćdziesięciu rynkach na całym świecie 

Kilkanaście branżna całym świecie

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach na całym świecie

Poznaj naszych partnerów

Logo firmy Canon

Canon

Canon jest liderem w dziedzinie profesjonalnego sprzętu do przetwarzania obrazu oraz do systemów informatycznych. 

Canon i Orbitvu nawiązały współpracę, aby zapewnić stabilne rozwiązania o światowej jakości w fotografii produktowej. W ten sposób możemy sprostać wymaganiom właścicieli firm e-commerce, fotografów i twórców. Dzięki aparatom Canon i rozwiązaniom Orbitvu użytkownicy mogą rejestrować, edytować i publikować treści wizualne w szybki i intuicyjny sposób.

Przejdź do witryny firmy Canon

Logo Creative Force

Creative Force

Creative Force to wiodąca, kompleksowa platforma do tworzenia treści redakcyjnych i eCommerce. Najlepsze marki, detaliści i studia komercyjne wykorzystują Creative Force do efektywnego zwiększania skali kreatywnej produkcji oraz do dostarczania zdjęć produktów i filmów. Funkcje obejmują automatyzację pracy, planowanie produkcji, zarządzanie próbkami, zarządzanie dostawcami, współpracę kontekstową i oparty na chmurze produkcyjny DAM.

Wykorzystując pełną integrację z Orbitvu, studia mogą bezproblemowo przesyłać obrazy i filmy zarejestrowane za pomocą zautomatyzowanych rozwiązań fotograficznych do Creative Force.

 Przejdź do witryny Creative Force

ShotFlow

ShotFlow to system operacyjny dla najlepszych światowych marek, tworzących treści wizualne. Aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby w pracy, proponujemy rozwiązania w zakresie wizualnego contentu oraz konfigurację „point and click”. Spędziliśmy dekadę aby stworzyć najbardziej zaawansowane narzędzia w branży i aby zapewnić:

  • Dokładny przepływ danych w całym cyklu tworzenia treści wizualnych
  • "Inteligentniejsze zasoby", które za jednym kliknięciem automatyzują na dużą skalę nazewnictwo plików i tagowanie metadanych
  • Automatyzacja ma na celu wyeliminować błędy, wynikające z ręcznej i czasochłonnej pracy
  • Dzięki szczegółowym uprawnieniom i zabezpieczeniom klasy korporacyjnej zapewniamy widoczność danych dla całego zespołu

Przejdź do witryny internetowej ShotFlow

Logo Partium

Partium

Partium to firma, która ma jeden cel - zapewnić najszybsze i najbardziej niezawodne wyszukiwanie części. 

Partium i Orbitvu wspólnie pracują nad zapewnieniem płynnego generowania danych i intuicyjnego wyszukiwania.

Przejdź do witryny Partium

Logo Sony

Sony

Sony to firma oparta na innowacjach, która działa w wielu różnych branżach — od filmów i muzykę, po gry wideo i elektronikę. 

Jako duża firma technologiczna, Sony nawiązało współpracę z Orbitvu. Pracujemy nad projektem pierwszego w historii zestawu programistycznego do aparatów bezlusterkowych Sony.

Przejdź do witryny Sony

Logo Bright River

Bright River

Bright River dostarcza rozwiązania w zakresie wizualnych treści produktowych, które oparte są na technologii AI. Działa dla wiodących światowych marek e-commerce i sprzedawców detalicznych. 

Partnerstwo pomiędzy Bright River i Orbitvu stanowi ważny krok w kierunku uproszczenia kreatywnej pracy, a także tworzenia i zarządzania treściami wizualnymi.

Przejdź do witryny Bright River

Zostań naszym partnerem i uwolnij swój potencjał w fotografii produktowej!

osoba nosząca słuchawki przy komputerze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane