Aktualności
22.12.2021
5 min

Nowa wersja Orbitvu Station 21.3.0 "Fresh Apple" z obsługą Apple Silicon M1

Najnowsza wersja oprogramowania do automatyzacji fotografii, Orbitvu Station, właśnie trafiła na rynek. Wraz z wydaniem 21.3.0 „Fresh Apple” wprowadzamy odświeżony interfejs użytkownika, wbudowane wsparcie dla Apple Silicon i inne funkcje.

Orbitvu Station 21.3.0Orbitvu Station 21.3.0

Nowe funkcje

Wsparcie dla Apple silicon M1

Z dumą informujemy o wbudowanym wsparciu dla Apple silicon M1. Oznacza to, że zarówno nasze oprogramowanie, jak i sprzęt będą działać płynnie, a ponadto są zoptymalizowane pod kątem nowego komputera Mac z procesorem M1.

Oprogramowanie do fotografii produktowej

Więcej opcji dla przycisków funkcyjnych

Jeśli jesteś już klientem Orbitvu, zapewne wiesz, jak wygodne są przyciski funkcyjne. Aby uczynić pracę jeszcze bardziej wydajną i przyjazną dla użytkownika, w Orbitvu Station „Fresh Apple” zwiększyliśmy liczbę operacji możliwych do przypisania do tych przycisków z jednej do trzech funkcji. Teraz pojedyncze kliknięcie, podwójne kliknięcie lub długie kliknięcie może być przypisane do takich akcji jak: zrobienie pojedynczego zdjęcia, stworzenie widoku 360°, włączanie/wyłączanie świateł, ustawienia stołu obrotowego pod określonym kątem i wiele innych.

Aktualizacja UI: odświeżony wygląd i bardziej intuicyjny interfejs

Zespół produktowy Orbitvu Station zdecydował o  aktualizacji interfejsu użytkownika, aby nadać wszystkim suwakom i przyciskom świeży i spójny wygląd. Wraz z wyglądem, funkcjonalność suwaków została poprawiona. Zasadniczo, użytkownik zyskuje większą kontrolę nad ruchem suwaków.

Zakładka PUBLISH z większą ilością szczegółów 

Nie musisz już przełączać się między zakładkami, aby zobaczyć szczegóły publikacji! W „Fresh Apple” wszystkie informacje związane z publikacją są widoczne w zakładce PUBLISH.

Usprawnienia

Dobra wiadomość zarówno dla użytkowników Mac jak i Windows! Dzięki Orbitvu Station 21.3.0, nasza aplikacja jest oficjalnie kompatybilna z macOS Monterey i Windows 11.

 

Poprawki błędów

W oparciu o opinie naszych użytkowników, naprawiliśmy kilka małych, niedawno zgłoszonych problemów. Oznacza to, że wraz z tym wydaniem otrzymujesz jeszcze bardziej niezawodne i płynnie działające oprogramowanie. Jeśli jesteś klientem Orbitvu, możesz sprawdzić pełną listę poprawek w notatce do wydania Orbitvu Station „Fresh Apple”.

 

Skorzystaj z wszystkich zalet – zaktualizuj aplikację już teraz!

Dla naszych klientów z aktywnym Support Plan, Orbitvu Station 21.3.0 jest dostępna do pobrania bezpłatnie z platformy Orbitvu SUN.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich innowacyjnych, przydatnych funkcji oprogramowania Orbitvu, a nie masz aktywnego Support Plan, możesz go zakupić w swoim koncie SUN lub skontaktować się z naszym działem sprzedaży: [email protected].

Nie wiesz, jak korzystać z nowych funkcji? Zapoznaj się z naszymi instrukcjami.

Zapytaj o ofertę!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane