Poznaj historie sukcesu naszych klientów

Przez lata pomogliśmy setkom klientów na całym świecie, usprawniając ich procesy produkcji zdjęć i filmów produktowych. Poznaj historie ich sukcesu.

Zobacz, jak wspieramy naszych klientów

Susanne Visholm

Specjalista ds. marketingu, Wareco

Nasi klienci potrzebują zdjęć produktowych wysokiej jakości. Orbitvu je dostarcza. Kiedyś sami robiliśmy zdjęcia, wtedy zrobienie jednego zajmowało 20 minut. Teraz, dzięki Orbitvu, uzyskanie wysokiej jakości zdjęć bez tła zajmuje nam około 3-5 minut.

Kent Fleming

Dyrektor ds. mediów, PureRED

Orbitvu pozwoliło nam reagować i działać szybciej, a także robić o wiele więcej fotografii produktowych w ciągu dnia pracy.

Bontex, Esimple, archeolodzy

Park Archeologiczny w Pompejach

Zobacz, jak automatyzacja zdjęć Orbitvu i oprogramowanie Esimple Smart Capture umożliwiły zdigitalizowanie ponad 5000 artefaktów w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Odbyło się to wyłącznie przy pomocy 2 pracowników w Parku Archeologicznym Pompei (wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) we Włoszech!

Carrie Kerns, Ebony Foreman, Kirstin Hare, Audra Mays, Candice Darby Philips

Carrafina Private Label

Uwielbiamy pracować z Orbitvu Fashion Studio. Oświetlenie podczas sesji jest stałe przez cały dzień, a my zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i energii dzięki korzystaniu z Fashion Studio. Możemy teraz zrobić trzy razy więcej zdjęć niż podczas zwykłej sesji zdjęciowej. Podczas dwudniowej sesji zrobiliśmy ponad 4000 zdjęć i ponad 70 filmów, co wcześniej było całkowicie niemożliwe.

Sara Rossi

Fotograf i twórca wideo, CLX Europe Media Solution

For my job, it’s essential to shoot with the perfect tools, have total control of the lights and have the possibility to recreate it for every product. Orbitvu is perfect for doing so, both for photography and video. Since Orbitvu takes away the stress of managing lights and background, I can concentrate more on the details of my work.

Remigijus Širmenis, Kamilė

Założyciel i operator, Veriame.lt

Odkąd mamy Orbitvu, otrzymujemy wysokiej jakości zdjęcia - z białym tłem, ładnie wycięte, z prawdziwymi kolorami. To studio znacznie ułatwiło nam pracę, a nasi klienci mogą być zadowoleni ze świetnych zdjęć.

Jason McClain

Wiceprezes ds. marketingu, RefrigiWear

W ciągu ostatnich kilku lat korzystaliśmy z kilku produktów Orbitvu: Alphashot XL i Alphastudio XXL, a także Fashion Studio. Te produkty naprawdę skróciły czas, który potrzebny jest na ukończenie sesji zdjęciowej.

Frederic Cisneros

Fotograf komercyjny

Technologia Orbitvu uwalnia mój czas. Daje mi to swobodę, dzięki czemu mogę skupić się bardziej na stronie kreatywnej niż technicznej.

Pete Shultis

Kierownik operacyjny, S Ambani Group

Orbitvu zmieniło sposób, w jaki patrzymy na fotografię produktową. Z pewnością zwiększyło to wydajność i, co ważniejsze, kreatywność naszych produktów. Nigdy nie sądziłem, że będziemy mieć tak zautomatyzowany i wydajny system do obsługi tego typu projektów graficznych i marketingowych.

Jake Glimco

Kierownik ds. marketingu, Phoenix Leather Goods

Alphastudio XXL pozwoliło nam uzyskać znacznie więcej zdjęć dla naszych produktów - i to w krótszym czasie. Jest to ważne, ponieważ chcemy opracowywać większą liczbę niestandardowych produktów z etykietami. I chcemy, aby nasze produkty naprawdę się wyróżniały.

Darshini Kishore Jain

Szef marketingu online, M U Jewellers

Alphashot Micro pomaga nam uzyskać wysokiej jakości obrazy. Teraz możemy tworzyć kreatywne zdjęcia do regularnego użytku, mediów społecznościowych, plakatów i banerów. Zdecydowanie poleciłabym Orbitvu Alphashot (Micro) moim kolegom-jubilerom.

Edmundas Valionis & Martinas Lisovskis

CEO i fotograf / Pakuotės centras + PCfoto

To idealne rozwiązanie dla naszej firmy. Jest bardzo łatwe w obsłudze, a jego interfejs jest naprawdę intuicyjny. Dla mnie, jako fotografa, najwygodniejszą rzeczą w Orbitvu jest możliwość oddzielnego kontrolowania zdjęcia, maski IQ i cieni - wszystko w tym samym oprogramowaniu.

Michael Monos

Dyrektor i założyciel, Newrome Press

Od sprzedaży po zdalną instalację i szkolenie w zakresie oprogramowania - w Orbitvu znaleźliśmy rozwiązanie wszystkich naszych dotychczasowych problemów, związanych z digitalizacją. Jesteśmy zachwyceni.

Eva Arrazola

Kierownik ds. marketingu, Zacaris.com

Alphashot poprawia wydajność naszej pracy. Osiągamy to poprzez znacznie szybsze przesyłanie zdjęć naszych produktów. Wytwarzamy ponad 3000 produktów miesięcznie. Wybraliśmy to urządzenie, ponieważ mieliśmy problem zarówno z czasem pracy, jak i z kosztami.

Alena Brazdilova

Copywriter i koordynator produktu, Bata

Dla branży modowej fotografia jest bardzo ważna, ponieważ to zdjęcia sprzedają produkt. Zdecydowaliśmy się na zakup Alphashot, bo spodobały nam się jego funkcje. Na przykład nie musimy już ustawiać świateł - wszystko jest zautomatyzowane. Korzystanie z Alphashot zdecydowanie usprawniło naszą pracę.

Beatriz Sanchez

Menedżer ds. komunikacji, Joma

Jednym z naszych głównych celów przy zakupie Alphashot było zwiększenie sprzedaży online. Z Alphashot wykonujemy naszą pracę efektywnie. Alphashot przyspiesza naszą pracę fotograficzną i edycję zdjęć.

Roxanne Williams

Dyrektor ds. operacji sieciowych, Fortessa Inc.

Przez lata tworzenie obrazów do inwentaryzacji naszych produktów, zajmowało od piętnastu do czterdziestu pięciu minut - dla każdego produktu. Dzięki Alphashot XL Pro zaoszczędziliśmy dosłownie setki godzin edycji, poświęcając zaoszczędzony czas innym projektom. Niedawno zaktualizowaliśmy nasz ponad 500-stronicowy katalog. Bez Alphashot XL Pro nie bylibyśmy w stanie ukończyć go w tak krótkim czasie.

Jesús P.

Hurtownia kosmetyczna Sublime

Jesteśmy firmą działającą na kilku rynkach i platformach w różnych krajach. Stale dodajemy nowe produkty, które często wymagają aktualizacji. Alphashot 360 ułatwia natychmiastową publikację tych produktów, dostosowując się do różnych wymagań stawianych przez naszych partnerów.

ORBITVU było kluczem do rozwoju naszej firmy. Uważamy, że wzrost ten był możliwy w dużej mierze dzięki radom Alexa Fuentesa i działu SAT z Orbitvu w Hiszpanii. Pomogli nam zarówno podczas początkowej instalacji, jak i później, w trakcie procesu tworzenia zdjęć.

Cristina Santamaría

Projektowanie i marketing korporacyjny, Würth España

Używamy Alphashot XL do robienia zdjęć naszych produktów, a następnie publikujemy je zarówno wewnętrznie, jak i na naszych stronach internetowych.

Alphashot XL możemy wykorzystać zarówno do małych, jak i większych produktów. Jego profesjonalne oświetlenie jest bardzo pomocne w osiąganiu zamierzonych wyników.

Obrotowa platforma pozwala nam na robienie zdjęć 360º. Ponadto możliwość kontrolowania wszystkiego z poziomu oprogramowania sprawia, że cały proces stał się bardzo prosty.

Agata Plesinska

Marketing Manager, Happy Gifts Europe

Alphashot zmienił nasz dotychczasowy styl pracy z produktami. Pomaga nam w integracji różnych kanałów komunikacji produktowej, a także w standaryzacji treści wizualnych, dot. naszych produktów. Praca z Alphashot jest prosta, a automatyczne wycinanie tła znacznie przyspieszyło cały proces.

Ewelina Kotlinska

Rossmann

Alphashot zmienił nasz dotychczasowy styl pracy z produktami.

Pomaga nam w integracji różnych kanałów komunikacji produktowej, a także w standaryzacji treści wizualnych, dotyczących naszych produktów.

Praca z Alphashot jest prosta, a automatyczne wycinanie tła znacznie przyspieszyło cały proces.

Usprawnij fotografowanie produktów
z Orbitvu

Wiesz już, które rozwiązanie
jest najlepsze dla Twojej firmy?

Nie jesteś pewien, które rozwiązanie Orbitvu najlepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym?

Dowiedz się więcej o
zaletach zautomatyzowanych rozwiązań fotograficznych Orbitvu

Dlaczego Orbitvu

Dowiedz się, dlaczego tysiące firm na całym świecie wybrało Orbitvu

Jak to działa

Odkryj, jak nasze sterowane urządzenia  automatyzują i usprawniają produkcję treści wizualnych 

Orbitvu Care

Zobacz, jak zespoły Orbitvu wspierają klientów na drodze do usprawnienia swojej fotografii produktowej

Zapytaj o ofertę!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane