Kim jesteśmy?

Jesteśmy światowym liderem innowacji technologicznych w obszarze zautomatyzowanej fotografii produktowej 2D, 3D i 360° a także sposobów jej wykorzystania w procesach biznesowych oraz efektywnej komunikacji produktowej.

Co robimy?

Zajmujemy się teleportacją produktów, czyli wszystkim tym, co sprawia, że można je doświadczać na odległość tak samo dobrze lub lepiej niż w rzeczywistości.

Dlatego rozwijamy technologię automatycznej fotografii 360°, 2D i 3D do tworzenia praktycznych rozwiązań z przełomu dnia dzisiejszego i jutra.

Gdzie stosować?

Dlaczego ORBITVU?

Tradycja i doświadczenie

Silne tradycje rodzinne, które od pokoleń są nierozerwalnie związane z profesjonalną fotografią, stały się głównym źródłem ORBITVU.

Talent i innowacyjność

Firmę tworzyli i tworzą ludzie z niezwykle szerokim spektrum zainteresowań oraz niekwestionowanym talentem.

Made in ORBITVU

Nie mamy produkcji w Azji, działu badawczo-rozwojowego na jeszcze innym kontynencie a marketingu w Europie.

100% naszej technologii i produkcji powstało, powstaje i powstawać będzie w ORBITVU. Dzięki temu jakość i wartość rozwiązań ORBITVU jest doceniana przez Klientów na całym świecie.

Produkcyjne Know-How

W branży fotograficznej najważniejsza jest jakość i zaufanie

Własny R&D

Jak mało która firma na świecie posiadamy rozbudowany dział badawczo-rozwojowy złożony z wybitnych inżynierów, programistów, marketerów i fotografów.

Globalna marka, Globalne standardy

Rozwiązania ORBITVU są dostępne na wszystkich kontynentach świata.

Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż poprzez 27 rynków krajowych a każdego miesiąca przybywają kolejne. Zapewniamy jednakową obsługę, pomoc i wsparcie bez względu na to gdzie jesteś. Jesteśmy dostępni online, offline (fizycznie), przez telefon, prowadzimy, prezentacje, warsztaty, pomagamy przy wdrożeniu, jeśli trzeba... szkolimy.

If you ever hear of any objections or experience a deviation from the highest ORBITVU standards, do to let us know by writing to:
[email protected]
We will take care of it immediately.