Automated Photography Solutions

Kim jesteśmy?

Jesteśmy światowym liderem innowacji technologicznych w obszarze zautomatyzowanej fotografii produktowej 2D, 3D i 360° a także sposobów jej wykorzystania w procesach biznesowych oraz efektywnej komunikacji produktowej.

Co robimy?

Zajmujemy się teleportacją produktów, czyli wszystkim tym, co sprawia, że można je doświadczać na odległość tak samo dobrze lub lepiej niż w rzeczywistości.

Dlatego rozwijamy technologię automatycznej fotografii 360°, 2D i 3D do tworzenia praktycznych rozwiązań z przełomu dnia dzisiejszego i jutra.

Gdzie stosować?

Dlaczego ORBITVU?

Tradycja i doświadczenie

Silne tradycje rodzinne, które od pokoleń są nierozerwalnie związane z profesjonalną fotografią, stały się głównym źródłem ORBITVU.

Talent i innowacyjność

Firmę tworzyli i tworzą ludzie z niezwykle szerokim spektrum zainteresowań oraz niekwestionowanym talentem.

Made in ORBITVU

Nie mamy produkcji w Azji, działu badawczo-rozwojowego na jeszcze innym kontynencie a marketingu w Europie.

100% naszej technologii i produkcji powstało, powstaje i powstawać będzie w ORBITVU. Dzięki temu jakość i wartość rozwiązań ORBITVU jest doceniana przez Klientów na całym świecie.

Produkcyjne Know-How

W branży fotograficznej najważniejsza jest jakość i zaufanie

Własny R&D

Jak mało która firma na świecie posiadamy rozbudowany dział badawczo-rozwojowy złożony z wybitnych inżynierów, programistów, marketerów i fotografów.

Globalna marka, Globalne standardy

Rozwiązania ORBITVU są dostępne na wszystkich kontynentach świata.

Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż poprzez 27 rynków krajowych a każdego miesiąca przybywają kolejne. Zapewniamy jednakową obsługę, pomoc i wsparcie bez względu na to gdzie jesteś. Jesteśmy dostępni online, offline (fizycznie), przez telefon, prowadzimy, prezentacje, warsztaty, pomagamy przy wdrożeniu, jeśli trzeba... szkolimy.

Jeśli kiedykolwiek usłyszysz o zastrzeżeniach lub doświadczasz odchyleń od najwyższych standardów ORBITVU, daj nam znać, pisząc na adres:
[email protected]
Natychmiast się tym zajmiemy.