1

Zoptymalizowany proces

Automatyzujący kolejne kroki tworzenia treści wizualnych: od fotografowania, po publikację online.

3

Rodzaje treści wizualnych

Każde urządzenie daje możliwość tworzenia wysokiej jakości packshotów, prezentacji 360° i wideo.

150+

Produktów sfotografowanych każdego dnia

Produktów sfotografowanych każdego dnia. W jednym urządzeniu, 7 wysokiej jakości zdjęć każdego produkt.

Z magazynu do e-sklepu w kilka minut

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z obuwiem, z pewnością wiesz, ile czasu zajmuje przygotowanie profesjonalnych treści wizualnych, ich obróbka i publikacja online. Korzystając z rozwiązań Orbitvu automatyzujących fotografię produktową, znacząco przyspieszyć cały proces, tak by w kilka minut dodać zdjęcia, prezentacje 360° lub wideo produktowe na swoją stronę.

 

  • Zoptymalizowany proces. Dzięki zintegrowaniu sprzętu fotograficznego z innowacyjnym oprogramowaniem płynnie przejdziesz kolejne kroki tworzenia i publikacji treści wizualnych.
  • Maksymalnie skrócony czas edycji zdjęć i filmów. Aplikacja Orbitvu została wyposażona w zaawansowane funkcje, na przykład automatyczne usuwanie tła, które pozwolą ograniczyć postprodukcję lub nawet całkowicie z niej zrezygnować.
  • Szablony z zapisanymi ustawieniami, aby jednym kliknięciem załadować parametry całego procesu tworzenia treści, dostosowane do potrzeb konkretnego obuwia. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas szablonów lub stworzyć własne.

 

 

Jak to działa

Jakość, która przyciągnie klientów

Branża obuwnicza szturmem przejmuje internet, a jednocześnie staje się coraz bardziej wymagająca. Dobrej jakości packshoty, angażujące wideo produktowe i prezentacje 360° pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji, a dzięki rozwiązaniom Orbitvu, stworzysz je szybko i łatwo, nawet bez dużego doświadczenia fotograficznego.

 

  • Najwyższa jakość. Orbitvu to zaawansowany sprzęt fotograficzny wyposażony w profesjonalne oświetlenie LED, pozwalający uzyskać wysokiej jakości filmy i zdjęcia produktowe pokazujące prawdziwe kolory, fakturę i kształt butów.
  • Bezproblemowa postprodukcja. Nasze oprogramowanie Orbitvu Station, wyposażyliśmy w szereg narzędzi ułatwiających i automatyzujących edycję zdjęć.
  • Packshoty, prezentacja 360°, wideo produktowe. W urządzeniach Orbitvu stworzysz różne treści wizualne, które wykorzystasz w sklepie internetowym, mediach społecznościowych i różnego rodzaju materiałach marketingowych.

Buty dziecięce, sportowe, sandały, kozak… Branża obuwnicza to różnorodność fasonów, a co za tym idzie, wymagań fotograficznych. Projektując nasze urządzenia, zadbaliśmy o to, by dawały możliwość dopasowania do potrzeb różnych produktów, nawet tych najtrudniejszych do sfotografowania.

 

  • Od butów dziecięcych po kozaki. Każde urządzenie fotograficzne Orbitvu, rekomendowane dla branży obuwniczej, pozwala sprawnie sfotografować buty o różnej wielkości.
  • Oświetlenie idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego obuwia, dzięki niezależnie sterowanym panelom LED.
  • Dodatkowe możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i stylu pracy, dzięki zestawowi akcesoriów.

Więcej korzyści

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Zapytaj o ofertę!

Chcesz wiedzieć więcej?