Najlepszy sposób na tworzenie własnych zdjęć produktowych

Orbitvu to świetny wybór w zakresie fotografii produktowej narzędzi. Niezależnie od tego, czy chodzi o szczegółowe zdjęcia 360° z hotspotami, dostarczającymi szczegółowych informacji o produkcie, czy o pokonanie trudności związanych z fotografowaniem dużych, błyszczących obiektów - mamy wszystko, czego potrzebujesz. Ciesz się wielofunkcyjnością i elastycznością rozwiązań do automatycznej fotografii, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku lekkich, jak i ciężkich przedmiotów.

Niezależnie od tego, czy twoim celem są najwyższej jakości packshoty, zdjęcia 360°, czy treści wideo - wykorzystaj Orbitvu i ciesz się korzyściami jakie oferują urządzenia do automatycznej fotografii produktowej.
 

Fotografia produktów narzędziowychFotografia produktów narzędzi

Fotografuj z Orbitvu swoje narzędzia i produkty DIY
 

fotografia produktów narzędzia i DIY

Rób zdjęcia narzędzi i produktów DIY szybciej niż kiedykolwiek
 

Wykorzystaj możliwości automatycznej fotografii produktowej narzędzi. Fotografuj wydajnie, dzięki zoptymalizowanym funkcjom przechwytywania obrazu, postprodukcji i eksportu.

Usprawnij produkcję treści, dzięki zautomatyzowanemu oprogramowaniu, które pozwala na zarządzanie całym procesem fotografowania, zachowując najwyższą jakość zdjęć i wydajność.
 

zdjęcia i wideo dotyczące narzędzi oraz produktów DIY

Zwiększ świadomość marki

Dzięki naszym predefiniowanym szablonom z łatwością zachowasz swój styl na zdjęciach i filmach, dotyczących produktów DIY. Spraw, aby Twoja marka została zapamiętana, tworząc wysokiej jakości zdjęcia narzędzi o spójnym wyglądzie i stylu.

Fotografia produktów narzędziowych

Dostosuj rozwiązanie do swoich potrzeb

Rozwiązania Orbitvu można idealnie dostosować do swoich potrzeb w zakresie fotografii narzędziowej. Urządzenia są dostępne w różnych rozmiarach i zapewniają pełną kontrolę fotografowaniem - głównie dzięki interfejsowi, który można łatwo dostosować do umiejętności operatora.

Fotografia produktów narzędziowych

Wspieraj swoich pracowników w powtarzalnych i czasochłonnych zadaniach

Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o usprawnieniu pracy wszystkich osób zaangażowanych w fotografię produktową - zarówno fotografów, jak i operatorów. Automatyzacja zapewnia optymalny komfort pracy i wygodę wszystkim pracownikom:

  • Oprogramowanie pomaga niedoświadczonym operatorom w tworzeniu wyjątkowych treści
  • Rozwiązania oferują fotografom elastyczność i funkcjonalność, dzięki której mogą być bardziej kreatywni
  • Ergonomiczna podstawa komputera z wbudowanym ekranem sprawia, że praca operatora jest bardziej komfortowa 
Alphashot XL

Wypróbuj urządzenia do automatycznej fotografii narzędzi i produktów DIY

Narzędzia i artykuły do ​​majsterkowania wymagają odpowiedniej przestrzeni i akcesoriów pomocniczych, dzięki którym uzyskasz wysokiej jakości fotografie. Dlatego stworzyliśmy elastyczne rozwiązania dla fotografii narzędziowej, które pomagają pozycjonować przedmioty i sprawiają, że proces produkcji treści wizualnych przebiegają płynniej.

 

  • Alphashot XL
  • Alphastudio Compact
  • Alphastudio XXL

Wybierz odpowiednie urządzenie Orbitvu do fotografii narzędzi

 

Alphashot XL

Alphashot XL

To zautomatyzowane studio zapewnia pełną kontrolę nad tworzeniem prezentacji 360° oraz filmów przedstawiająch małe i średnie przedmioty. Zaawansowane oświetlenie i dostępne akcesoria pozwalają wykonać wysokiej jakości ujęcia - nawet w przypadku najtrudniejszych do sfotografowania produktów.

Alphastudio Compact

Alphastudio Compact

Zaprojektowany, aby zautomatyzować produkcję treści dla produktów średniej wielkości - Alphastudio Compact zapewnia zarówno jakość, jak i wydajność. Idealnie nadaje się do fotografowania małych urządzeń i większych narzędzi.

Alphastudio XXL

Alphastudio XXL

Zautomatyzowane studio fotograficzne, które pozwala tworzyć packshoty, zdjęcia 360 stopni i filmy prezentujące małe i duże przedmioty. Alphastudio XXL to najlepszy wybór, jeśli w swojej ofercie masz również większe przedmioty lub chcesz fotografować modeli i modelki.

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać?

Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Za pośrednictwem formularza kontaktowego możesz zapytać o szczegóły oferty, umówić się na prezentację online lub demo. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje wymagania w zakresie fotografii produktowej.

Orbitvu znacznie ułatwia fotografowanie produktów narzędziowych

Oprogramowanie i sprzęt

Integracja oprogramowania i sprzętu pozwala na płynną pracę i automatyzuje produkcję zdjęć - bez utraty jakości, kontroli i precyzji.

Strefy Oświetlenia

Dopasuj do swoich potrzeb ustawienie przesuwnych lamp i steruj panelami świetlnymi o dużej mocy z poziomu oprogramowania. Efektem będzie wierne oddanie kolorów i dokładne odwzorowanie najdrobniejszych detali.

Zmotoryzowana kamera

Zmotoryzowany statyw aparatu zapewnia pełną i powtarzalną kontrolę kąta nachylenia, wysokości i zoomu - wszystko bezpośrednio z interfejsu operatora.

Engage your audience and increase conversions
Zaangażuj odbiorców i zwiększ liczbę konwersji
Inspire confidence and reduce returns
Ogranicz zwroty
Showcase all the important features
Pokaż wszystkie ważne detale produktu
Engage your audience and increase conversions
Zaangażuj odbiorców i zwiększ liczbę konwersji
Inspire confidence and reduce returns
Ogranicz zwroty
Showcase all the important features
Pokaż wszystkie ważne detale produktu

Często zadawane pytania

 

Jak zrobić zdjęcie produktu 360° narzędzi?
Jak obracać ciężkie rzeczy o 360 stopni?
Jak pokazać funkcje narzędzi na zdjęciach?
Jak fotografować srebrne i błyszczące powierzchnie?
Jak zrobić dobre zdjęcia narzędzi i produktów typu DIY?

Usprawnij swoją
fotografię produktową z Orbitvu

Wiesz już, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu?

Nie jesteś pewien, które rozwiązanie Orbitvu najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu?

Zapytaj o ofertę!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane