Aktualności
30.11.2023
3 min

Alphashot Micro v2 vs. Alphashot Micro Pro v2 – zobacz różnicę

Nie ma to jak dobre porównanie. Gdy masz kilka opcji do rozważenia, niezbędne jest dokładne porównanie ich ze sobą, prawda? Albo jeszcze lepiej, gdy na rynku pojawia się nowy produkt, kluczowe jest zrozumienie, DLACZEGO ta nowa wersja jest bardziej zaawansowana, usprawniona lub efektywna niż wcześniejsza.

AS Micro vs AS Micro ProAS Micro vs AS Micro Pro

Znając te przyzwyczajenia, postanowiliśmy dostosować się do ich potrzeb. Wraz z premierą Alphashot Micro Pro v2 przygotowaliśmy krótkie porównanie do jego starszej wersji – Alphashot Micro v2 – a także kilka informacji na temat nowego produktu.

Czym jest Alphashot Micro Pro v2?

Alphashot Micro Pro v2 to odświeżona wersja Alphashot Micro v2 z drzwiami LED i dodatkową lampą punktową, która sprawia, że oświetlenie produktów jest o wiele łatwiejsze, a za to możemy otrzymać znacznie lepsze efekty (brzmi sprzedażowo, ale naprawdę tak jest).

To kompleksowe studio do makrofotografii, które jest przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fotografią. Zrobisz w nim zdjęcia, filmy i prezentacje 360° biżuterii, kamieni szlachetnych, zegarków i innych małych, błyszczących przedmiotów.

Dzięki ścisłej integracji sprzętu, oprogramowania i sterowania aparatem, proces tworzenia treści cyfrowych jest znacznie płynniejszy, a użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu i spójnością całego contentu.

A co możemy powiedzieć o poprzedniej wersji? Alphashot Micro v2 został wprowadzony na rynek w 2021 roku wraz z kilkoma innowacyjnymi funkcjami i już od samego początku był przygotowany na przyszłe aktualizacje, w tym te dedykowane dla wersji Pro, takie jak podświetlane drzwi LED.

 

Odkryj blask na nowo

Dzięki Alphashot Micro Pro v2 żaden produkt nie jest zbyt błyszczący, a sam proces fotografowania staje się tak bezproblemowy jak to tylko możliwe. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy studio w wiele przydatnych akcesoriów i funkcji. Wszystko po to, by poprawić komfort użytkowania naszego urządzenia i zwiększyć precyzję fotografii produktowej.

Dzięki Alphashot Micro Pro v2 możesz:

  •  bez wysiłku stworzyć zdjęcia, prezentacje 360º i filmy produktowe biżuterii, kamieni szlachetnych, zegarków i innych wysoce odblaskowych przedmiotów,
  • uzyskać czyste białe tło na filmach produktowych,
  • lepiej modelować produkty za pomocą światła, aby wyeksponować szczegóły i stworzyć ciekawe efekty wizualne dzięki podświetlanym drzwiom LED,
  • przyspieszyć proces tworzenia contentu i tworzyć spójne treści dzięki pełnej integracji urządzenia z oprogramowaniem i aparatem fotograficznym,
  • wydobyć blask produktów i kontrolować ostrość odbicia za pomocą dwóch lamp spot v2,
  • zaprezentować swoje produkty na wiele sposobów dzięki wymiennym obrotowym stolikom w wersji czarnej, satynowej i szklanej.

I nie tylko! Sprawdź naszą stronę produktu, aby dowiedzieć się, co możesz osiągnąć dzięki Alphashot Micro Pro v2.

 

Nowy wymiar urządzenia


W fotografii biżuterii liczy się precyzja i dobre oświetlenie. A tak się składa, że dzięki Alphashot Micro Pro v2 możesz osiągnąć obie te rzeczy. I dlatego jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o fotografowanie wysoko refleksyjnych produktów. Zautomatyzowane studio pomaga wyeksponować skomplikowane szczegóły produktów, wydobywa ich naturalny blask bez niepożądanych odbić, pozwala tworzyć różnorodne treści i sprawia, że cały proces kreatywny staje się przyjemny.

Podświetlane drzwi LED, będące teraz standardowym wyposażeniem Alphashot Micro Pro v2, ułatwiają eksponowanie szczegółów produktów, które są trudne do uchwycenia, takich jak biżuteria, zegarki czy klejnoty. Ta pozornie niewielka zmiana, którą wprowadziliśmy, ma ogromny wpływ na końcowy efekt wizualny.

Alphashot Micro v2 vs. Alphashot Micro Pro v2See the difference in photos done with and without the Backlit LED doors

Oto co ma do powiedzenia Monika Zielenska, Product Manager w Orbitvu:

“Alphashot Micro Pro v2 to nowa, odświeżona odsłona dobrze znanego wam urządzenia. Postanowiliśmy wznieść fotografię biżuterii i innych odblaskowych przedmiotów na wyższy poziom, dzięki dodaniu do wersji Pro podświetlanych drzwi. Dzięki temu zyskaliśmy dwa dodatkowe, duże źródła światła, które ulepszają i całkowicie zmieniają efekty wizualne, jakie możemy osiągnąć fotografując przy użyciu tego urządzenia. Postanowiliśmy powielić możliwości, które dają nasze większe urządzenia, czyli doświetlanie fotografowanych przedmiotów również po bokach. Sprawdźcie sami, jak zmienia się jakość treści wizualnych, które możecie stworzyć w Alphashot Micro Pro v2.”

 

Co to oznacza dla makrofotografii?

Wprowadzenie odświeżonej wersji Alphashot Micro v2 przynosi liczne korzyści w obszarze makrofotografii, która jest znana ze swojej wymagającej natury. Nowa wersja gwarantuje znacznie lepszą jakość obrazu, charakteryzującą się nie tylko większą precyzją, ale także wyraźnymi szczegółami i dokładniejszymi kolorami.

Kolejną korzyścią jest zwiększona dostępność do studiów fotografii makro, która otwiera nowe możliwości nawet dla tych, którzy dotychczas zlecali zewnętrznym firmom wykonanie tego rodzaju fotografii. Teraz każdy może samodzielnie podjąć się tego zadania, co zapewnia większą swobodę i elastyczność w procesie tworzenia treści wizualnych.

Chcesz zobaczyć urządzenie w akcji? Umów się na rozmowę z naszym specjalistą i przekonaj się, jak automatyzacja fotografii może podkreślić atrakcyjność Twoich produktów.

Zapytaj o ofertę!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

*Pole wymagane