Automated Photography Solutions

Technologie

Oprogramowanie do fotografii 360°

Jako światowy lider technologii wizualizacji produktu doskonalimy sposoby i jakość jego doświadczania na odległość. Wykorzystujemy wiele profesjonalnych programów fotograficznych multi core, m view, IQ mask w celu uzyskania zaawansowanej wizualizacji produktów. Tworzymy rynek zautomatyzowanej fotografii produktowej nowej generacji. Nasze innowacje technologiczne wyznaczają globalne standardy oraz wskazują kierunki rozwoju kategorii ONLINE PRODUCT EXPERIENCE.

shoe-1

IQ Mask

IQ Mask

Oto jedyna na świecie inteligentna technologia automatycznego usuwania tła produktu

Działa w tle, bez Twojej wiedzy i zaangażowania.

Platforma kręci się, aparat wykonuje kolejną fotografię, a tło z wcześniej wykonanych zdjęć już zostało usunięte: błyskawicznie i precyzyjnie. W każdym, nawet najmniejszym detalu.

h-point

Po co usuwanie tła?

Każdy fotograf wie, że aby dobrze sfotografować produkt należy oświetlić go takim światłem, które jest najlepsze dla wizerunku produktu i jakości zdjęcia. Dlatego profesjonalni fotografowie wycinają (szparują) zdjęcia, pomimo ogromnego nakładu czasu na wykonanie tej czynności.

W ORBITVU przyjęliśmy tą samą filozofię. Jedyna różnica, że nasze urządzenia ORBITVU robią to automatycznie i kilkaset razy szybciej od człowieka.

Dzięki IQ Mask możesz skupić się na oświetleniu produktu tak, aby uzyskać wyrazistość detali i krawędzi, wiernie odwzorować kolor i charakter produktu. Do tego pokażesz produkt na dowolnym tle, na którym wyglądać będzie idealnie. Coś co jest niemożliwe dla innych rozwiązań, jest sprawą oczywistą dla ORBITVU.h-point

ORBITVU a inne rozwiązania

Podejście ORBITVU różni się diametralnie od tego, co spotkasz w kompaktowych studiach fotograficznych innych producentów.

W przypadku innych rozwiązań jest zupełnie na odwrót: to tło staje się najważniejsze... Różnica między technologią automatycznego usuwania tła ORBITVU a deklarowanym usuwaniem tła w rozwiązaniach konkurencyjnych jest taka, ze technologia ORBITVU naprawdę usuwa tło a konkurencyjne rozwiązania nie.

Tam produkty oświetlane są tak mocnym strumieniem światła, że staje się ono świetliste i niemal niewidoczne. Następnie to rozświetlenie zostaje zamienione na przezroczystość co sprawia tylko wrażenie braku tła. Niestety, w rzeczywistości to tło nadal tam jest a produkt nie wygląda zbyt dobrze. Dlaczego? Zobacz sam:right-arrow ORBITVU

shoe-2
  • Zachowana głębia
  • Preserved depth
  • Distinct edges of the product (even a white product)
  • Widoczne szczegóły

right-arrow Inne rozwiązania

shoe-2
  • Lack of depth and details
  • Blurred edges
h-point

Twoja własna sztuczna inteligencja

Jako jedyni na świecie oferujemy rozwiązanie oparte na inteligentnych algorytmach, które rozpoznają, analizują i poprawiają niedoskonałość obrazu.

Nawet kiedy pojawiają się nierówności krawędzi, nieoczekiwane zaburzenia lub obce obiekty nienależące do fotografowanego produktu, zostaną automatycznie zidentyfikowane i usunięte abyś nie tracił czasu na powtórne wykonanie zdjęcia.

shoe-3
h-point

Produkty trudne do sfotografowania

Rozwiązania ORBITVU wyposarzone w IQ Mask jako jedyne na świecie pozwalają na poprawne fotografowanie i usuwanie tła produktów zakwalifikowanych do kategorii trudnych i bardzo trudnych tj. białych, lśniących, transparentnych, czy półtransparentnych i to zarówno dla zdjęć statycznych jak i 360 stopni.

Wielu naszych Klientów zanim zdecydowało się na zakup ORBITVU testowało wcześniej inne rozwiązania. Niestety działały one tylko w niektórych przypadkach, najczęściej przy fotografii produktów kolorowych. To poważny problem, z którym możesz musieć się zmierzyć nawet, jeśli dziś zamierzasz fotografować tylko produkty kolorowe.

White
White
Transparent
Transparent
Glossy
Glossy
Transparent
Transparent
Rozwiń
Auto Cropping

Auto-Cropping

Każdy wie jak wiele czasu zajmuje właściwe ustawianie produktu oraz jego kadrowanie aby zachować odpowiednie marginesy, rozmiar zdjęcia oraz pełną spójność z innymi fotografiami produktów prezentowanymi na stronie.

Dzięki auto-croppowi oprogramowanie automatycznie wykryje rozmiar przedmiotu, wykadruje zdjęcie, doda marginesy i przeskaluje do określonego rozmiaru. W efekcie dostajesz precyzyjnie skadrowane zdjęcia wszystkich Twoich produktów.

right-arrow REMOVE BACKGROUND

Multi-Core

Multi-Core

Więszość rozwiązań dostępnych na rynku zbudowana została w oparciu o nieaktualne technologie.

Z tego powodu nie wykorzystuje możliwości procesora w Twoim komputerze i w efekcie działa wielokrotnie wolniej.

Technologia ORBITVU korzysta z pełnej mocy procesora, angażując każdy jedo rdzeń do wykonania zadania. Dlatego zamiast jednego zadania wykonuje kilka zadań równocześnie a szybkośc pracy jest nieporównywalna nawet dla zdjęć bardzo wysokiej rozdzielczości.

To między innymi dzięki Multi-Core Technology osiągasz niewiarygodne efekty w niewiarygodznie krótkim czasie. Oto przykłady:

a 360 presentation + 36 packshots with the background removed = 2,5 minutes

4 various packshots with the background removed = 40 sekund

4 various packshots with the background = 30 sekund

Rozwiń
M-View

M-View

Problemem, z którym boryka się rynek jest współpraca technologii fotografii 360 z technologiami urządzeń, na których jest oglądana.

Zwykle produkty można oglądać prawidłowo tylko w jednej technologii a w innych jest to niemożliwe.

ORBITVU ten problem nie dotyczy. Dzięki M-View (Multi-View) sposób i technologia wyświetlania automatycznie dopasowuje się do urządzenia i to bez wpływu na czas otwierania prezentacji. Rozwiązanie ORBITVU wykorzystuje zarówno technologię HTML5 jak i Flash, dzięki temu oferuje najlepsze możliwe doświadczenie produktu na każdym urządzeniu i technologii.

techs
h-point

Przetestuj sam...

Ktoś obok Ciebie ma urządzenie inne niż Ty? A może sam korzystasz z urządzeń działających w różnych technologiach?

W najprostszy sposób przetestujesz technologię M-View ORBITVU skanując ten kod każdym urządzeniem, którym dysponujesz w tej chwili.

h-point

Dlaczego dwie technologie: HTML5 i Flash?

Ktoś mógłby zapytać dlaczego rozwijamy dwie technologie prezentacji produktów, skoro śmierć Flasha została już przepowiedziana?

Rozwijamy dwie niezależne technologie, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób możemy zaoferować bezkompromisową jakość doświadczania produktów w każdych warunkach na każdych urządzeniach.

HTML5 świetnie sprawdza się na nowoczesnych urządzeniach mobulnych, ale dużo trudniej o kompatybilność z nie tak starymi przeglądarkami internetowymi, które nie potrafią skorzystać z dobrodziejstw HTML5.

Użycie Flash gwarantuje nie tylko optymalną jakość na starszych przeglądarkach, daje również możliwość publikowania prezentacji produktów na serwisach, które nie pozwalają na używanie zewnętrznych skryptów HTML5 np. E-bay, Facebook.

Rozwiń

Oświetlenie LED

LED Power Lighting

System tysięcy diod LED specjalnego przeznaczenia sterowanych zaawansowaną elektroniką.

Efekt? 35 000 lumen [lm] światła, dzięki którym oświetlasz swój produkt tak doskonale jakbyś miał do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Żadnych ograniczeń i zawsze perfekcyjne zdjęcia produktowe: bez szumów, idealnie ostre i w naturalnych kolorach.

h-point

Kolory

Wysoki parametr CRI (Color Rendering Index) >85, o widmie światła dostosowanym do aparatów fotograficznych, daje Ci w pełni realistyczne odwzorowanie kolorów produktu i to bez żadnych kompromisów.

Docenią to zarówno Twoi Klienci, którzy nie będą rozczarowani dostarczonym produktem oraz Ty sam, diametralnie ograniczając liczbe zwrotów produktów, które online wyglądają inaczej niż w rzeczywistości.h-point

Możliwości

6 niezależnie kontrolowanych paneli daje Ci pełną swobodę działania.

Możesz pracować jak zawodowy fotograf, stosując np. oświetlenie kontrastowe, które daje niesamowite efekty wizualne: głębię, detale produktu oraz szczegóły jego faktury.

Jeśli nie znasz się na zasadach ustawiania światła, korzystasz z gotowych profili ustawień oświetlenia stworzonych specjalnie pod fotografię różnych typów produktów. Idealne zarówno dla nie potrafiących fotografować jak i doświadczonych dla maksymalnego przyspieszenia.

Rozwiń

Cylindryczny system oświetlenia

Cylindrical Lighting System

Zaprojektowany by stworzyć doskonałe warunki oświetleniowe.

Pierwszy na świecie system oświetleniowy obracający się z aparatem w zakresie 360°.

Efekt? 35 000 lumen [lm] światła, dzięki którym oświetlasz swój produkt tak doskonale jakbyś miał do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Żadnych ograniczeń i zawsze perfekcyjne zdjęcia produktowe: bez szumów, idealnie ostre i w naturalnych kolorach.

Multi-Touch

Multi-Touch

Technologia sterowania widokiem produktu za pomocą całej dłoni poprzez intuicyjne gesty.

Intuicyjny ruch dłonią powoduje obracanie, przybliżanie i oddalanie produktu nawet w trakcie ruchu obrotowego.

Teraz możesz popchnąć produkt i oglądać jego swobodny, zwalniający ruch zgodnie z działającymi w próżni prawami fizyki. Będziesz pod wrażeniem jakości i głębokości doświadczania produktu oraz pełnej kontroli nad obrazem. Sprawdź i obserwuj własne reakcje.

Przetestuj na swoim tablecie lub smartfonie z ekranem dotykowym expand
DeepZoom

DeepZoom

Technologia DeepZoom pozwala powiększać produkt dowolnie: bez żadnych ograniczeń jakościowych, bez połączenia internetowego oraz pracy strony www.

Dzięki DeepZoom produkt będzie oglądany płynnie i szybko, nawet w największych detalach.

Zarówno na urządzeniach typu desktop jak i mobilnych. W połączeniu z technologią Multi-Touch pozostawia Klientów pod wrażeniem a tak doświadczony produkt na długo pozostaje w pamięci.

Consistent Shooting

Consistent
Shooting

Nasze produkty są zoptymalizowane pod kątem powtarzalności fotografii tak ważnej dla e-commerce.

Całe nasze rozwiązanie, zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt są przemyślane pod tym kątem uzyskania jak najlepszego efektu w jak najkrótszym czasie.

Ghost Image

Ghost Image

Chcesz powtórzyć to samo ujęcie? Nic prostszego.

Wzorcowe zdjęcie zostanie nałożone na widok Live View produktu, który chcesz sfotografować. Dzięki temu umiejscowienie produktu w tej samej pozycji oraz kadrowanie staje się trywialnie proste.

Template Creator

Template
Creator

Czy mógłbyś liczyc na jeszcze wieksze ułatwienie pracy?

Parametry aparatu, oświetlenia, obróbki graficznej oraz zapisu zdjęcia - to wszystko może być dostępne pod jednym przyciskiem i to zapamiętanym wprost ze zdjęcia, które uznasz za wykonane perfekcyjnie.

Live View

Live View

Fotografowanie jeszcze nigdy nie było prostsze.

Wszystkie zmiany ustawień aparatu czy oświetlenia są momentalnie widoczne w podglądzie Live View.