Technologie

360 product photography software

Jako światowy lider technologii wizualizacji produktu doskonalimy sposoby i jakość jego doświadczania na odległość. Wykorzystujemy wiele profesjonalnych programów fotograficznych multi core, m view, IQ mask w celu uzyskania zaawansowanej wizualizacji produktów. Tworzymy rynek zautomatyzowanej fotografii produktowej nowej generacji. Nasze innowacje technologiczne wyznaczają globalne standardy oraz wskazują kierunki rozwoju kategorii ONLINE PRODUCT EXPERIENCE.

shoe-1

IQ Mask

IQ Mask

Oto jedyna na świecie inteligentna technologia automatycznego usuwania tła produktu

Działa w tle, bez Twojej wiedzy i zaangażowania.

Platforma kręci się, aparat wykonuje kolejną fotografię, a tło z wcześniej wykonanych zdjęć już zostało usunięte: błyskawicznie i precyzyjnie. W każdym, nawet najmniejszym detalu.

h-point

Po co usuwanie tła?

Każdy fotograf wie, że aby dobrze sfotografować produkt należy oświetlić go takim światłem, które jest najlepsze dla wizerunku produktu i jakości zdjęcia. Dlatego profesjonalni fotografowie wycinają (szparują) zdjęcia, pomimo ogromnego nakładu czasu na wykonanie tej czynności.

W ORBITVU przyjęliśmy tą samą filozofię. Jedyna różnica, że nasze urządzenia ORBITVU robią to automatycznie i kilkaset razy szybciej od człowieka.

Dzięki IQ Mask możesz skupić się na oświetleniu produktu tak, aby uzyskać wyrazistość detali i krawędzi, wiernie odwzorować kolor i charakter produktu. Do tego pokażesz produkt na dowolnym tle, na którym wyglądać będzie idealnie. Coś co jest niemożliwe dla innych rozwiązań, jest sprawą oczywistą dla ORBITVU.h-point

ORBITVU a inne rozwiązania

Podejście ORBITVU różni się diametralnie od tego, co spotkasz w kompaktowych studiach fotograficznych innych producentów.

W przypadku innych rozwiązań jest zupełnie na odwrót: to tło staje się najważniejsze... Różnica między technologią automatycznego usuwania tła ORBITVU a deklarowanym usuwaniem tła w rozwiązaniach konkurencyjnych jest taka, ze technologia ORBITVU naprawdę usuwa tło a konkurencyjne rozwiązania nie.

Tam produkty oświetlane są tak mocnym strumieniem światła, że staje się ono świetliste i niemal niewidoczne. Następnie to rozświetlenie zostaje zamienione na przezroczystość co sprawia tylko wrażenie braku tła. Niestety, w rzeczywistości to tło nadal tam jest a produkt nie wygląda zbyt dobrze. Dlaczego? Zobacz sam:right-arrow ORBITVU

shoe-2
  • Zachowana głębia
  • Preserved depth
  • Distinct edges of the product (even a white product)
  • Widoczne szczegóły

right-arrow Inne rozwiązania

shoe-2
  • Lack of depth and details
  • Blurred edges
h-point

Twoja własna sztuczna inteligencja

Jako jedyni na świecie oferujemy rozwiązanie oparte na inteligentnych algorytmach, które rozpoznają, analizują i poprawiają niedoskonałość obrazu.

Nawet kiedy pojawiają się nierówności krawędzi, nieoczekiwane zaburzenia lub obce obiekty nienależące do fotografowanego produktu, zostaną automatycznie zidentyfikowane i usunięte abyś nie tracił czasu na powtórne wykonanie zdjęcia.

shoe-3
h-point

Produkty trudne do sfotografowania

Rozwiązania ORBITVU wyposarzone w IQ Mask jako jedyne na świecie pozwalają na poprawne fotografowanie i usuwanie tła produktów zakwalifikowanych do kategorii trudnych i bardzo trudnych tj. białych, lśniących, transparentnych, czy półtransparentnych i to zarówno dla zdjęć statycznych jak i 360 stopni.

Wielu naszych Klientów zanim zdecydowało się na zakup ORBITVU testowało wcześniej inne rozwiązania. Niestety działały one tylko w niektórych przypadkach, najczęściej przy fotografii produktów kolorowych. To poważny problem, z którym możesz musieć się zmierzyć nawet, jeśli dziś zamierzasz fotografować tylko produkty kolorowe.

White
White
Transparent
Transparent
Glossy
Glossy
Transparent
Transparent
Rozwiń
Auto Cropping

Auto-Cropping

Każdy wie jak wiele czasu zajmuje właściwe ustawianie produktu oraz jego kadrowanie aby zachować odpowiednie marginesy, rozmiar zdjęcia oraz pełną spójność z innymi fotografiami produktów prezentowanymi na stronie.

Dzięki auto-croppowi oprogramowanie automatycznie wykryje rozmiar przedmiotu, wykadruje zdjęcie, doda marginesy i przeskaluje do określonego rozmiaru. W efekcie dostajesz precyzyjnie skadrowane zdjęcia wszystkich Twoich produktów.

right-arrow REMOVE BACKGROUND

Multi-Core

Multi-Core

Więszość rozwiązań dostępnych na rynku zbudowana została w oparciu o nieaktualne technologie.

Z tego powodu nie wykorzystuje możliwości procesora w Twoim komputerze i w efekcie działa wielokrotnie wolniej.

Technologia ORBITVU korzysta z pełnej mocy procesora, angażując każdy jedo rdzeń do wykonania zadania. Dlatego zamiast jednego zadania wykonuje kilka zadań równocześnie a szybkośc pracy jest nieporównywalna nawet dla zdjęć bardzo wysokiej rozdzielczości.

To między innymi dzięki Multi-Core Technology osiągasz niewiarygodne efekty w niewiarygodznie krótkim czasie. Oto przykłady:

a 360 presentation + 36 packshots with the background removed = 2,5 minutes

4 various packshots with the background removed = 40 sekund

4 various packshots with the background = 30 sekund

Rozwiń
M-View

M-View

Problemem, z którym boryka się rynek jest współpraca technologii fotografii 360 z technologiami urządzeń, na których jest oglądana.

Zwykle produkty można oglądać prawidłowo tylko w jednej technologii a w innych jest to niemożliwe.

ORBITVU ten problem nie dotyczy. Dzięki M-View (Multi-View) sposób i technologia wyświetlania automatycznie dopasowuje się do urządzenia i to bez wpływu na czas otwierania prezentacji. Rozwiązanie ORBITVU wykorzystuje zarówno technologię HTML5 jak i Flash, dzięki temu oferuje najlepsze możliwe doświadczenie produktu na każdym urządzeniu i technologii.

techs
h-point

Przetestuj sam...

Ktoś obok Ciebie ma urządzenie inne niż Ty? A może sam korzystasz z urządzeń działających w różnych technologiach?

W najprostszy sposób przetestujesz technologię M-View ORBITVU skanując ten kod każdym urządzeniem, którym dysponujesz w tej chwili.

h-point

Dlaczego dwie technologie: HTML5 i Flash?

Ktoś mógłby zapytać dlaczego rozwijamy dwie technologie prezentacji produktów, skoro śmierć Flasha została już przepowiedziana?

Rozwijamy dwie niezależne technologie, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób możemy zaoferować bezkompromisową jakość doświadczania produktów w każdych warunkach na każdych urządzeniach.

HTML5 świetnie sprawdza się na nowoczesnych urządzeniach mobulnych, ale dużo trudniej o kompatybilność z nie tak starymi przeglądarkami internetowymi, które nie potrafią skorzystać z dobrodziejstw HTML5.

Użycie Flash gwarantuje nie tylko optymalną jakość na starszych przeglądarkach, daje również możliwość publikowania prezentacji produktów na serwisach, które nie pozwalają na używanie zewnętrznych skryptów HTML5 np. E-bay, Facebook.

Rozwiń

LED Power Lighting

LED Power Lighting

System tysięcy diod LED specjalnego przeznaczenia sterowanych zaawansowaną elektroniką.

Efekt? 35 000 lumen [lm] światła, dzięki którym oświetlasz swój produkt tak doskonale jakbyś miał do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Żadnych ograniczeń i zawsze perfekcyjne zdjęcia produktowe: bez szumów, idealnie ostre i w naturalnych kolorach.

h-point

Kolory

Wysoki parametr CRI (Color Rendering Index) >85, o widmie światła dostosowanym do aparatów fotograficznych, daje Ci w pełni realistyczne odwzorowanie kolorów produktu i to bez żadnych kompromisów.

Docenią to zarówno Twoi Klienci, którzy nie będą rozczarowani dostarczonym produktem oraz Ty sam, diametralnie ograniczając liczbe zwrotów produktów, które online wyglądają inaczej niż w rzeczywistości.h-point

Możliwości

6 niezależnie kontrolowanych paneli daje Ci pełną swobodę działania.

Możesz pracować jak zawodowy fotograf, stosując np. oświetlenie kontrastowe, które daje niesamowite efekty wizualne: głębię, detale produktu oraz szczegóły jego faktury.

Jeśli nie znasz się na zasadach ustawiania światła, korzystasz z gotowych profili ustawień oświetlenia stworzonych specjalnie pod fotografię różnych typów produktów. Idealne zarówno dla nie potrafiących fotografować jak i doświadczonych dla maksymalnego przyspieszenia.

Rozwiń

Cylindrical Lighting System

Cylindrical Lighting System

Designed to create perfect lighting conditions.

The world's first movable lighting system rotating with camera in the range of 300°.

Efekt? 35 000 lumen [lm] światła, dzięki którym oświetlasz swój produkt tak doskonale jakbyś miał do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Żadnych ograniczeń i zawsze perfekcyjne zdjęcia produktowe: bez szumów, idealnie ostre i w naturalnych kolorach.

Multi-Touch

Multi-Touch

Technologia sterowania widokiem produktu za pomocą całej dłoni poprzez intuicyjne gesty.

Intuicyjny ruch dłonią powoduje obracanie, przybliżanie i oddalanie produktu nawet w trakcie ruchu obrotowego.

Teraz możesz popchnąć produkt i oglądać jego swobodny, zwalniający ruch zgodnie z działającymi w próżni prawami fizyki. Będziesz pod wrażeniem jakości i głębokości doświadczania produktu oraz pełnej kontroli nad obrazem. Sprawdź i obserwuj własne reakcje.

Przetestuj na swoim tablecie lub smartfonie z ekranem dotykowym expand
DeepZoom

DeepZoom

Technologia DeepZoom pozwala powiększać produkt dowolnie: bez żadnych ograniczeń jakościowych, bez połączenia internetowego oraz pracy strony www.

Dzięki DeepZoom produkt będzie oglądany płynnie i szybko, nawet w największych detalach.

Zarówno na urządzeniach typu desktop jak i mobilnych. W połączeniu z technologią Multi-Touch pozostawia Klientów pod wrażeniem a tak doświadczony produkt na długo pozostaje w pamięci.

Consistent Shooting

Consistent
Shooting

Nasze produkty są zoptymalizowane pod kątem powtarzalności fotografii tak ważnej dla e-commerce.

Całe nasze rozwiązanie, zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt są przemyślane pod tym kątem uzyskania jak najlepszego efektu w jak najkrótszym czasie.

Ghost Image

Ghost Image

Chcesz powtórzyć to samo ujęcie? Nic prostszego.

Wzorcowe zdjęcie zostanie nałożone na widok Live View produktu, który chcesz sfotografować. Dzięki temu umiejscowienie produktu w tej samej pozycji oraz kadrowanie staje się trywialnie proste.

Template Creator

Template
Creator

Czy mógłbyś liczyc na jeszcze wieksze ułatwienie pracy?

Parametry aparatu, oświetlenia, obróbki graficznej oraz zapisu zdjęcia - to wszystko może być dostępne pod jednym przyciskiem i to zapamiętanym wprost ze zdjęcia, które uznasz za wykonane perfekcyjnie.

Live View

Live View

Fotografowanie jeszcze nigdy nie było prostsze.

Wszystkie zmiany ustawień aparatu czy oświetlenia są momentalnie widoczne w podglądzie Live View.