Poznaj historię firmy Lampan Lighting i zobacz jak zautomatyzowane rozwiązania Orbitvu pomagają w tworzeniu treści, które dają klientom kupującym on-line doświadczenia możliwie najbardziej zbliżone do zakupów w sklepie stacjonarnym.

Firma Lampan obchodziła w tym roku 40-lecie działalności w branży oświetleniowej. Firma ma w swojej ofercie 60 różnych marek i posiada ponad 8000 różnych lamp na swojej stronie internetowej, z czego 70% jest przechowywanych we własnym magazynie na zachodnim wybrzeżu Szwecji, w Uddevalla. Sprzedaż na rynkach skandynawskich odbywa się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również na stronie internetowe. Henrik Stenstrom, jeden z partnerów Lampan, podkreśla, że do sukcesu firmy przyczynia się możliwość tworzenia własnego kontentu wewnątrz firmy- zarówno tekstowego, jak i graficznego. Studio Orbitvu pomogło w stworzeniu treści wizualnych, których Lampman potrzebuje, aby umożliwić klientom dokładne poznanie oferty lamp za pośrednictwem internetu.

Kierownik ds. handlu elektronicznego w Lampan, Anders Strandberg, podkreśla, że rozwiązanie Orbitvu jest bardzo łatwe w obsłudze. Od umieszczenia lampy w urządzeniu do naciśnięcia przycisku – zarejestrowanie i przesłanie zdjęć produktowych, w tym obrazów 360, zajmuje kilka minut. Szeroka gama produktów oświetleniowych w różnych kolorach, z różnych materiałów i w różnych rozmiarach sprawia, że wykonanie spójnych, dobrze wyglądających zdjęć jest sporym wyzwaniem. Orbitvu daje elastyczność w robieniu dobrych zdjęć potrzebnych na stronę internetową i do ekspozycji w sklepach stacjonarnych.

Jesteś sprzedawcą lub producentem oświetlenia? A może zajmujesz się inną branżą e-commerce? Pokażemy ci jak rozwiązania Orbitvu mogą pomóc w fotografowaniu produktów i opowiedzieć historię marki. Skontaktuj się z nami