Automated Photography Solutions

slideleft
slideright

ALPHATABLE

ALPHA TABLE to profesjonalne, szybkie i proste w obsłudze studio fotograficzne do wykonywania bezcieniowych zdjęć odzieży, jej elementów oraz kompletnych kompozycji.

Maks. rozmiar fotografowanego obiektu: 112x165cm [DxW]
Maks. waga obiektu: 80 kg
Rodzaj fotografii: 2D Kompaktowe i automatyczne rozwiązanie dla fotografii produktowej 2D, dedykowane dla fotografowania odzieży o maksymalnym rozmiarze 165x112 cm

 • Zwrot inwestycji już po pierwszej sesji zdjęciowej!
 • Prosty i wygodny w obsłudze panel dotykowy
 • Packshot HQ i LQ jednocześnie, w 4 sekundy.
 • KONTROLA NAD EFEKTAMI

  Zaawansowany system oświetlenia LED o bardzo dużej mocy (1600W) tworzą dwa ruchome panele świetlne. Duży zakres regulacji mocy światła dostępny jest zarówno dla każdego panelu z osobna, jak i dla obydwu jednocześnie.

 • DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE

  Proste w obsłudze i zaawansowane w możliwościach dedykowane oprogramowanie. Alphashot Editor ma wszystko czego potrzebujesz, by tworzyć, edytować i archiwizować profesjonalne fotografie produktowe.

 • MULTI-CORE

  Technologia ORBITVU korzysta z pełnej mocy procesora, angażując każdy jego rdzeń. Dzięki temu wykonuje kilka zadań równocześnie, działa niezwykle szybko w tle (nawet podczas obróbki zdjęć bardzo wysokiej rozdzielczości).

 • MULTI TOUCH COMMAND CENTER

  Dotykowy, wyraźny interfejs umożliwia intuicyjną obsługę dedykowanego oprogramowania.Komfort i niezawodność jego pracy wspiera niezwykle wydajna jednostka centralna z procesorem Intel Core i5.

 • DOUBLE-SHOOTER

  Regulowana w pełnym zakresie stacja dwóch aparatów, dla kadrów pełnych oraz ujęć detalicznych makro. Wyposażenie opcjonalne

 • LIVE VIEW

  Twój komputer to Twoje centrum dowodzenia. Przez intuicyjny i łatwy w obsłudze interface widzisz dokładnie to, co widzi aparat oraz sterujesz wszystkim, nawet zaawansowanymi ustawieniami aparatu.

 • KONTROLA NAD EFEKTAMI

  Szeroki zakres regulacji paneli świetlnych, daje nieograniczone możliwości uzyskiwania wszelkich efektów wizualnych, takich jak głębia i przestrzeń obrazu. Istnieje też możliwość odizolowania obszaru roboczego od źródeł światła zewnętrznego za pomocą dedykowanej osłony.

 • GHOST IMAGE

  Chcesz powtórzyć to samo ujęcie? Wzorcowe zdjęcie zostanie nałożone na widok Live View produktu, który chcesz sfotografować. Dzięki temu umiejscowienie produktu w tej samej pozycji oraz kadrowanie staje się trywialnie proste.

 • CONSISTENT SHOOTING

  Możesz precyzyjnie dopasować sposób pracy swojego urządzenia do swoich oczekiwań. Jeśli chcesz wybierzesz kąty, z których zawsze wykonuje packshoty Twoich produktów lub dopasujesz ruch obrotowy stołu aby produkty wysokie nie przewracały się i nie kołysały.

 • IQ MASK

  Grafik usuwa tło ze zdjęcia w min. 10 minut (nie licząc czasu jego wykonania). ORBITVU wykonona zdjęcie i usunie tło w zaledwie 3 sekundy. Bez udziału człowieka, bez dodatkowych czynności. Tło produktów zostaje usunięte już w trakcie robienia zdjęć.

 • AUTO CROPPING

  Dzięki auto-croppowi oprogramowanie automatycznie wykryje rozmiar przedmiotu, wykadruje zdjęcie, doda marginesy i przeskaluje do określonego rozmiaru. W efekcie dostajesz precyzyjnie skadrowane zdjęcia wszystkich Twoich produktów.

 • MENADŻER PROFILI

  Bez wiedzy i umiejętności fotograficznych stworzysz profesjonalne zdjęcia i prezentacje. Opracowaliśmy dla Ciebie gotowe szablony ustawień światła oraz zaawansowanych parametrów aparatu, które najlepiej sprawdzają się przy fotografowaniu różnych

 • SOLIDNA KONSTRUKCJA

  Konstrukcja ramy wykonana z aluminium zaprojektowana jest tak, by zapewniać stabilność oraz maksymalnie optymalizować obszar roboczy urządzenia.

 • M-VIEW

  Dzięki Multi-View sposób i technologia wyświetlania automatycznie dopasowuje się do urządzenia i to bez wpływu na czas otwierania prezentacji. Rozwiązanie ORBITVU wykorzystuje zarówno technologię HTML5 jak i Flash.

 • DEEP ZOOM

  Teraz możesz wykonywać prezentacje i packshoty bez żadnych ograniczeń w rozdzielczości. Oprogramowanie ORBITVU radzi sobie z każdą liczbą danych a jedyną granicą będzie maksymalna rozdzielczość aparatu.

 • MULTI-TOUCH

  Technologia sterowania widokiem produktu za pomocą całej dłoni poprzez intuicyjne gesty.Będziesz pod wrażeniem jakości i głębokości doświadczania produktu oraz pełnej kontroli nad obrazem. Sprawdź i obserwuj własne reakcje.

 • PRZYCISKI BEZPOŚREDNIEGO SPUSTU MIGAWKI

  Natychmiastowe zdjęcie z obu aparatów bez konieczności użycia panelu dotykowego.

 • E-commerce ready

  Oprogramowanie ALPHASHOT Editor umożliwia integrację
  z popularnymi platformami eCommerce. Dzięki opcjonalnej wtyczce wystarczy jeden przycisk aby w Twoim sklepie internetowym pojawiły się zdjęcia nowego produktu.

 • Packshoty
  2D
Najczęściej fotografowane produkty:
Kurtki
T-shirty
Suknie
Spodnie
Buty
Akcesoria

Video

Specyfikacja

Specyfikacja ALPHATABLE
Maks. rozmiar fotografowanego produktu [szer. x wys.] 165x112 cm
Maks. waga produktu 20 kg
LED POWER LIGHTING YES (120 000 lumen)
Technologia oświetlania LED (>9200) 3 panels
CRI (Color Rendering Index) >95
Temperatura kolorów oświetlenia LED 5600 K
Maks. rozdzielczość obrazu zależna od aparatu
Zapisywanie predefiniowanych ustawień obróbki do pliku "xml" TAK
Eksport 2D JPG, PNG
Kompatybilne aparaty Lustrzanki cyfrowe CANON i NIKON DSLR z trybem Live View więcej
Sterowanie wieloma aparatami TAK (tylko Canon)
Kompatybilne systemy operacyjne macOS 10.12 lub późniejszy, Windows 7 lub późniejszy
Wymiary [SxWxG] 338×268×191 cm
Total weight (236H1) 180 kg
Zewnętrzne źródło zasilania 100-230VAC max. 2500W

Download